Ogody - https://agrotexim.pl

AGROTEXIM
PROFESJONALNE PROJEKTOWANIE ORAZ MONTAŻ INSTALACJI NAWADNIAJĄCYCH
PROJEKTOWANIE , BUDOWA I PIELĘGNACJA OGRODÓW
Przejdź do treści

Ogody

         Wybudowaliście piękny dom, wnętrza są pięknie zaaranżowane i umeblowane ...  teraz czas na ogród !
        Każdy ogród wymaga dokładnego przemyślenia. Gdzie i jakie rośliny posadzić, jak urządzić plac zabaw dla dzieci. Pies … pies też musi mieć swoje miejsce. A może oczko wodne … i jakiś kran by umyć ręce i narzędzia ogrodnicze. No i podlewanie. Ha … jest pomysł na altankę, gdzie w letnie wieczory można urządzić imprezkę ze znajomymi – potrzebny grill , ale jaki ?! mały przenośny czy może taki okazały stały z kominem. Jak grill to i wędzarnia by się przydała. O ! - i drzewka owocowe, a jak drzewka to i jakiś mały warzywniak by się przydał… i marchewka i pietruszka … i zioła !
         Tak – pomysłów jest wiele, fantazja podpowiada ciekawe rozwiązania. Ale jak to wszystko urządzić ?!?!?!
       Najlepiej poprosić kogoś o pomoc. Kogoś kto wie, gdzie będzie dobre miejsce na warzywnia, gdzie i jakie rośliny posadzić by rosły zdrowo i cieszyły oczy. Kogoś, kto wie jak to zrobić by cała masa pieniędzy nie poszła na marne.
         Każdy ogród jest jak klasyczny garnitur, szyty na miarę. Ogród, to takie miejsce, gdzie po całym, długim dniu pełnym bieganiny i nerwów możemy odpocząć. Ogród to jest to miejsce gdzie WY jako właściciele, będziecie mieli swoją ostoję spokoju, gdzie wszystkie troski odejdą w dal, a piękne rośliny – swoim zielonym kolorem będą koić rozkołatane nerwy. Szum strumyka i śpiew ptaków przeniesie Was w świat ciszy, zapachów i dźwięków natury.
        Aby tak się stało skorzystajcie proszę z pomocy ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się urządzaniem takich miejsc.  Pomoc Taty, który ma działkę od lat, sąsiada który (niby) pielęgnuje sam swój ogród i jakoś mu wychodzi albo co najgorsze – porady z netu – to ostrzegam – jest jedną wielką porażką.
      Ktoś, kto profesjonalnie zajmuje się projektowaniem i budową ogrodu, będzie dokładnie wiedział jak zaplanować ogród. Gdzie i jakie posadzić rośliny, co zrobić by krety nie obróciły naszego ogrodu do góry nogami, gdzie i jaki materiał kupić na ogrodzenie, nawadnianie. Jaką dobrać kostkę na podjazd, gdzie zrobić przepusty pod dróżkami. I wiele, wiele innych detali, na które byście nie wpadli.
21 lat doświadczenia - czas, któremu można zaufać
Ostatnia aktualizacja strony 25.16.2022
Wróć do spisu treści