Kostka brukowa - Nowy projekt

Przejdź do treści

Menu główne:

                      USŁUGI BRUKARSKIE                          
                     Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi brukarskie. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie województwa pomorskiego, ale w razie potrzeby działamy także na terenie całego kraju.
Usługi związane z układaniem kostki brukowej wykonujemy dla prywatnych inwestorów, oraz dużych i małych przedsiębiorstw. Nasi pracownicy mają doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz dysponują sprzętem, który pozwala im na profesjonalne wykonywanie zleceń.
                      Profesjonalnie i kompleksowo wykonujemy zagospodarowanie przestrzeni wokół domów, podjazdy, parkingi, chodniki, drogi. Do tej pory z naszych usług brukarskich skorzystało wiele osób prywatnych, firm oraz spółdzielni mieszkaniowych.
                     Zaufało nam szerokie grono odbiorców, Państwo mogą zostać kolejnymi zadowolonymi Klientami firmy AGROTEXIM.
Poziom cenowy stosowany w naszej firmie za wykonanie usług jest ze średniej półki. Można tu cytować mnóstwo frazesów, co nie zmieni faktu - jakość usługi wiąże się z odpowiednią ceną. Zastosowanie odpowiednich materiałów i technologii zgodnej z techniką budowlaną, musi generować koszty. Koszty te jednak zwracają się wieloletnim, bezawaryjnym użytkowaniem.
                      Nasi sprawdzeni partnerzy w dziedzinie brukarstwa KOSTBET,  LIBET,  POLBRUK.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego